Atgal
Didmeninė prekyba elektros instaliacijos medžiagomis
+370 622 91177 info@eltido.lt
patogus ir greitasprekių pristatymas visoje Lietuvoje

Garantijos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS


Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties ir grąžinti prekę, pranešdamas apie tai Pardavėjui per 3 darbo dienas nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis:

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę, jeigu prekė yra kokybiška, nesugadinta, nebuvo panaudota, pakeista ar kitaip iš esmės nepasikeitė jos išvaizda.

Pardavėjui gavus pranešimą elektroniniu paštu info@eltido.lt (elektroniniame laiške Pirkėjas nurodo norimą grąžinti prekę bei prekės užsakymo numerį) apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą. Prie grąžinamos prekės pridedama sąskaita-faktūra ar pirkimo kvitas.

Grąžinamas prekes Pirkėjas pristato adresu: Vandžiogalos plentas 106G, LT-54358 Domeikava, Kauno rajonas.

Pristatymo (transportavimo) išlaidos nekompensuojamos.

Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 7 dienas Pirkėjui bus grąžinta už prekę sumokėta pinigų suma.

Jeigu Pardavėjui grąžinta prekė bus panaudota, sugadinta, pakeista ar kitaip neatitiks prekinės išvaizdos reikalavimų, pardavėjas pasilieka teisę Pirkėją informuoti apie nustatytus trūkumus ir nepriimti grąžinamos prekės.

Pirkėjo patirtos išlaidos, grąžinant Pardavėjui prekes, nėra kompensuojamos.

Įsigijus netinkamos kokybės prekę, turite teisę reikalauti, kad pardavėjas pakeistų prekę tinkamos kokybės preke, sumažintų kainą arba grąžintų už prekę sumokėtus pinigus. Jei įsigijote netinkamos kokybės ne maisto prekę, teisės aktuose yra numatyta galimybė reikalauti pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti išlaidas, jei trūkumus pašalina pats pirkėjas. Žinoma, šios nuostatos galioja tik tada, kai parduodamas prekę pardavėjas neinformavo pirkėjo apie prekės netinkamą kokybę.Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" ir kitais LR galiojančiais teisės aktais.