Atgal
Didmeninė prekyba elektros instaliacijos medžiagomis
+370 622 91177 info@eltido.lt
patogus ir greitasprekių pristatymas visoje Lietuvoje

Pristatymas


Pristatymo terminai ir laikas

Užsakant prekes www.eltido.lt elektroninėje parduotuvėje, pirkėjas gali atsiimti adresu: Vandžiogalos plentas 106G, LT-54358 Domeikava, Kauno rajonas, tai sutaupys pristatymo išlaidas.

Pirkėjas užsisakydamas prekes įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą bei kontaktinio telefono numerį. Prekės klientui pristatomos UAB „ELTIDO“ transportu arba per kurjerius užsakymo metu nurodytu adresu Lietuvoje (pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai 43EUR.) Kuris transportas prekių pristatymui bus parinktas (apie tai patvirtindamas užsakymą el.paštu informuos atsakingas darbuotojas), priklauso nuo konkretaus užsakymo. Jei prekės stambiagabaritės, jų kiekis ar svoris didelis (pvz. kabelio mediniai būgnai, ar apšvietimo atramos, pamatai) - tikėtinas pristatymas mūsų transportu (ar tam tikrais atvejais ir gamintojo transportu).

Įprastai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas, nuo pinigų pervedimo į pardavėjo sąskaitą dienos. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei užsakytų prekių nesandėliuojame ar neturime sandėlyje, pristatymo terminas tikėtina bus ilgesnis nei aukščiau įvardintas, t.y. užtruks kol atsivešime iš gamintojo. Visais atvejais apie tikėtiną konkretaus užsakymo pristatymo terminą el.paštu informuoja atsakingas darbuotojas. Sunkesnių kaip 25kg, ar didelių gabaritų prekių iškrovimo, sunešimo ar užnešimo paslaugos neteikiame!

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti  siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.